Username: 
  Password: 

Team Schedules - GU11 D1
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
Goal DiffMost WinsGoals AgainstGoals For
Ylw

Red
Points Detail
 A1 : Eastside Thorns - 08 Girls3333300318 14  6  30  52  0 0
 A6 : Southeast Soc - GU11 Cobras blue3300333318 17  6  24  49  0 0
 A8 : United PDX 08G Black West1313303115 7  4  28  36  0 0
 A7 : THUSC 08G Helium 23133300013 6  4  29  39  0 0
 A3 : Red Vines 08G0301333013 0  4  28  26  0 0
 A9 : WA Timbers 08G Red 2031110309 -7  2  29  17  0 0
 A5 : PCU 08G Red 2000003317 -10  2  39  24  0 0
 A2 : FSC 08G Roses White300001037 -1  2  28  30  0 0
 A4 : HWSC Flying Pickles 08G300000003 -26  1  51  13  0 0

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721690  Rose City Futsal - West  01:10 PM  1-Ti A7 vs A5THUSC 08G Helium 2 8 vs.PCU 08G Red 22
 721674  Eastmoreland Futsal  03:00 PM  F3 A4 vs A9HWSC Flying Pickles 08G 1 vs.WA Timbers 08G Red 20

Bracket - Saturday, November 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721695  Rose City Futsal - East  11:30 AM  1-Ri A9 vs A5WA Timbers 08G Red 2 2 vs.PCU 08G Red 21
 721678  Eastmoreland Futsal  02:00 PM  F3 A4 vs A2HWSC Flying Pickles 08G 0 vs.FSC 08G Roses White7
 721680  Rose City Futsal - West  03:50 PM  2-Mo A7 vs A8THUSC 08G Helium 2 5 vs.United PDX 08G Black West5

Bracket - Saturday, December 01, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721706  Rose City Futsal - East  04:10 PM  3-Po A3 vs A8Red Vines 08G 3 vs.United PDX 08G Black West5
 721707  Eastmoreland Futsal  04:40 PM  F1 A4 vs A7HWSC Flying Pickles 08G 3 vs.THUSC 08G Helium 29
 721683  Eastmoreland Futsal  05:40 PM  F1 A6 vs A2Southeast Soc - GU11 Cobras blue 5 vs.FSC 08G Roses White3

Bracket - Sunday, December 02, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721684  Rose City Futsal - East  11:50 AM  2-Ba A9 vs A8WA Timbers 08G Red 2 3 vs.United PDX 08G Black West3
 721681  Eastmoreland Futsal  02:00 PM  F3 A4 vs A1HWSC Flying Pickles 08G 2 vs.Eastside Thorns - 08 Girls5
 721682  Eastmoreland Futsal  03:20 PM  F2 A5 vs A3PCU 08G Red 2 2 vs.Red Vines 08G4

Bracket - Saturday, December 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721688  Rose City Futsal - West  10:00 AM  3-Bu A8 vs A2United PDX 08G Black West 5 vs.FSC 08G Roses White2
 721685  Oregon Premier Futsal  11:00 AM  1 A1 vs A5Eastside Thorns - 08 Girls 10 vs.PCU 08G Red 23
 721687  Rose City Futsal - West  12:50 PM  2-Mo A7 vs A3THUSC 08G Helium 2 4 vs.Red Vines 08G2
 721686  Eastmoreland Futsal  02:20 PM  F2 A6 vs A4Southeast Soc - GU11 Cobras blue 9 vs.HWSC Flying Pickles 08G2

Bracket - Saturday, December 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721676  Rose City Futsal - West  12:00 PM  3-Bu A7 vs A6THUSC 08G Helium 2 9 vs.Southeast Soc - GU11 Cobras blue2
 721673  Rose City Futsal - West  01:00 PM  3-Bu A2 vs A1FSC 08G Roses White 6 vs.Eastside Thorns - 08 Girls7

Bracket - Sunday, December 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721692  Rose City Futsal - East  10:30 AM  1-Ri A9 vs A3WA Timbers 08G Red 2 2 vs.Red Vines 08G2
 721691  Rose City Futsal - West  12:00 PM  3-Bu A8 vs A4United PDX 08G Black West 7 vs.HWSC Flying Pickles 08G2
 721689  Eastmoreland Futsal  01:00 PM  F3 A6 vs A1Southeast Soc - GU11 Cobras blue 5 vs.Eastside Thorns - 08 Girls6

Bracket - Saturday, January 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721694  Rose City Futsal - West  10:00 AM  3-Bu A8 vs A6United PDX 08G Black West
Forfeited Game
 0 vs.Southeast Soc - GU11 Cobras blue4F
 721693  Oregon Premier Futsal  11:00 AM  1 A1 vs A7Eastside Thorns - 08 Girls 7 vs.THUSC 08G Helium 20
 721696  Rose City Futsal - East  11:30 AM  1-Ri A3 vs A2Red Vines 08G 3 vs.FSC 08G Roses White2

Bracket - Sunday, January 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721705  Rose City Futsal - West  08:50 AM  1-Ti A2 vs A9FSC 08G Roses White 2 vs.WA Timbers 08G Red 22
 721708  Eastmoreland Futsal  12:40 PM  F1 A5 vs A6PCU 08G Red 2 0 vs.Southeast Soc - GU11 Cobras blue7

Bracket - Saturday, January 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721679  Eastmoreland Futsal  12:20 PM  F2 A6 vs A9Southeast Soc - GU11 Cobras blue 9 vs.WA Timbers 08G Red 22
 721677  Oregon Premier Futsal  02:00 PM  1 A1 vs A3Eastside Thorns - 08 Girls 3 vs.Red Vines 08G4

Bracket - Sunday, January 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721700  Rose City Futsal - East  09:30 AM  1-Ri A3 vs A4Red Vines 08G 6 vs.HWSC Flying Pickles 08G2
 721697  Rose City Futsal - West  11:00 AM  3-Bu A8 vs A1United PDX 08G Black West 7 vs.Eastside Thorns - 08 Girls5
 721698  Rose City Futsal - East  11:50 AM  2-Ba A9 vs A7WA Timbers 08G Red 2 3 vs.THUSC 08G Helium 22
 721699  Rose City Futsal - West  03:00 PM  3-Bu A2 vs A5FSC 08G Roses White 3 vs.PCU 08G Red 24

Bracket - Saturday, January 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721703  Rose City Futsal - East  08:30 AM  1-Ri A3 vs A6Red Vines 08G 2 vs.Southeast Soc - GU11 Cobras blue8
 721701  Oregon Premier Futsal  12:00 PM  1 A1 vs A9Eastside Thorns - 08 Girls 9 vs.WA Timbers 08G Red 23
 721704  Eastmoreland Futsal  01:20 PM  F2 A5 vs A4PCU 08G Red 2 8 vs.HWSC Flying Pickles 08G1
 721702  Rose City Futsal - West  02:00 PM  3-Bu A2 vs A7FSC 08G Roses White 5 vs.THUSC 08G Helium 22

Bracket - Sunday, January 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 721675  Eastmoreland Futsal  01:00 PM  F3 A5 vs A8PCU 08G Red 2 4 vs.United PDX 08G Black West4