Username: 
  Password: 

Team Schedules - GU12 Thorns Division 1 White
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


  Tie Breaker
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  Total
Points
Goal DiffMost WinsGoals AgainstGoals For
 A3 : Saints 08G Blue3       3 3  1  0  3 
 A4 : EST 08G Red II3       3 3  1  1  4 
 A6 : Westside Timbers 08G Copa TS3       3 2  1  1  3 
 A9 : Pacific FC 08G Fire3       3 1  1  1  2 
 A5 : FC Portland 08G Red0       0 -1  0  2  1 
 A2 : United PDX 08G Black South0       0 -2  0  3  1 
 A8 : WUFC 08G White0       0 -3  0  3  0 
 A1 : United PDX 08G Blue East0       0 -3  0  4  1 
 A7 : Westside Timbers 08G Copa Gorge        0 0  0  0  0 

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 414920  Eastside Timbers Sports Complex  09:00 AM  Tf3A A4 vs A1EST 08G Red II 4 vs.United PDX 08G Blue East1
 414934  Ridgefield Outdoor Rec Complex  01:00 PM  3A A9 vs A5Pacific FC 08G Fire 2 vs.FC Portland 08G Red1
 414945  Delta Park  05:30 PM  5W A3 vs A8Saints 08G Blue 3 vs.WUFC 08G White0

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 414922  Snyder Park  11:30 AM  Turf A6 vs A2Westside Timbers 08G Copa TS 3 vs.United PDX 08G Black South1

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 414939  Roosevelt HS  10:00 AM  TrfE A3 vs A4Saints 08G Blue   vs.EST 08G Red II 
 414936  Horizon Christian HS - Tualatin  10:30 AM  Turf A8 vs A1WUFC 08G White   vs.United PDX 08G Blue East 
 414947  Liberty High School  12:30 PM  JV-E A5 vs A6FC Portland 08G Red   vs.Westside Timbers 08G Copa TS 
 414937  Ridgefield Outdoor Rec Complex  01:30 PM  3A A9 vs A7Pacific FC 08G Fire   vs.Westside Timbers 08G Copa Gorge 

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 414941  Tektronix Field  01:30 PM  Turf A2 vs A7United PDX 08G Black South   vs.Westside Timbers 08G Copa Gorge