Username: 
  Password: 

Team Schedules - GU11 Thorns Premier Silver
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : ETFC 09G Brescia Black
A2 : BCS 09G Black
A3 : Westside Timbers 09G Copa TS
A4 : Westside Timbers 09G Samba
A5 : OPFC LOSC 09G Blue
A6 : WA Timbers 09G Red 1

Bracket - Saturday, February 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418110  Mt View Champions Park (MVCP)  12:00 PM  Trf1 A4 vs A2Westside Timbers 09G Sambavs.BCS 09G Black
 418111  Harmony Sports Complex  12:00 PM  TF9A A6 vs A5WA Timbers 09G Red 1vs.OPFC LOSC 09G Blue

Bracket - Sunday, February 02, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418117  Mt View Champions Park (MVCP)  12:00 PM  Trf1 A4 vs A6Westside Timbers 09G Sambavs.WA Timbers 09G Red 1

Bracket - Saturday, February 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418104  Century HS  09:30 AM  Turf A2 vs A5BCS 09G Blackvs.OPFC LOSC 09G Blue
 418103  Mt View Champions Park (MVCP)  01:30 PM  Trf1 A4 vs A3Westside Timbers 09G Sambavs.Westside Timbers 09G Copa TS

Bracket - Sunday, February 09, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418112  Lane CC  02:30 PM  Trac A1 vs A4ETFC 09G Brescia Blackvs.Westside Timbers 09G Samba

Bracket - Saturday, February 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418099  Hazelia Field  09:30 AM  Turf A5 vs A3OPFC LOSC 09G Bluevs.Westside Timbers 09G Copa TS
 418113  Century HS  12:30 PM  Turf A2 vs A6BCS 09G Blackvs.WA Timbers 09G Red 1

Bracket - Sunday, February 16, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418093  Hazelia Field  10:00 AM  Turf A5 vs A4OPFC LOSC 09G Bluevs.Westside Timbers 09G Samba
 418092  Lane CC  03:00 PM  Trac A1 vs A2ETFC 09G Brescia Blackvs.BCS 09G Black

Bracket - Saturday, February 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418115  Hazelia Field  11:30 AM  Turf A5 vs A1OPFC LOSC 09G Bluevs.ETFC 09G Brescia Black
 418091  Snyder Park  03:00 PM  Turf A3 vs A6Westside Timbers 09G Copa TSvs.WA Timbers 09G Red 1

Bracket - Sunday, February 23, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418094  Lane CC  03:00 PM  Trac A1 vs A3ETFC 09G Brescia Blackvs.Westside Timbers 09G Copa TS
 418098  Harmony Sports Complex  03:30 PM  TF9A A6 vs A2WA Timbers 09G Red 1vs.BCS 09G Black

Bracket - Sunday, March 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418109  Snyder Park  11:30 AM  Turf A3 vs A1Westside Timbers 09G Copa TSvs.ETFC 09G Brescia Black

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418102  Harmony Sports Complex  11:00 AM  TF9B A6 vs A4WA Timbers 09G Red 1vs.Westside Timbers 09G Samba
 418100  Lane CC  03:30 PM  Trac A1 vs A5ETFC 09G Brescia Blackvs.OPFC LOSC 09G Blue

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418105  Harmony Sports Complex  10:30 AM  TF9A A6 vs A1WA Timbers 09G Red 1vs.ETFC 09G Brescia Black
 418095  South Meadows MS  02:30 PM  Turf A2 vs A4BCS 09G Blackvs.Westside Timbers 09G Samba

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418101  Century HS  09:00 AM  Turf A2 vs A3BCS 09G Blackvs.Westside Timbers 09G Copa TS
 418097  Mt View Champions Park (MVCP)  12:00 PM  Trf1 A4 vs A1Westside Timbers 09G Sambavs.ETFC 09G Brescia Black
 418114  Snyder Park  03:00 PM  Turf A3 vs A5Westside Timbers 09G Copa TSvs.OPFC LOSC 09G Blue

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 418096  Hazelia Field  08:00 AM  Turf A5 vs A6OPFC LOSC 09G Bluevs.WA Timbers 09G Red 1
 418116  Snyder Park  10:00 AM  Turf A3 vs A2Westside Timbers 09G Copa TSvs.BCS 09G Black