Username: 
  Password: 

Team Schedules - BU11 Timbers Division 2 Blue
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : PFA 09B Olympique Blue Primavera
A2 : LYS 09B Black 2
A3 : LYS 09B White 1
A4 : SESC 09B Titans Black
A5 : PCU 09B Black
A6 : Saints 09B Gold
A7 : EST 09B Black
A8 : MSC 09B Hanson Aster
A9 : THUSC 09B Select Red
A10 : THUSC 09B Select White

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 415655  Eastside Timbers Sports Complex  09:00 AM  Tf3B A7 vs A10EST 09B Blackvs.THUSC 09B Select White
 415647  Les Schwab Sports Park  12:00 PM  Trf2 A1 vs A3PFA 09B Olympique Blue Primaveravs.LYS 09B White 1
 415654  Delta Park  04:00 PM  5E A6 vs A2Saints 09B Goldvs.LYS 09B Black 2

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 415656  McMinnville HS - Baker Field Turf  10:00 AM  Turf A8 vs A9MSC 09B Hanson Astervs.THUSC 09B Select Red
 415667  Les Schwab Sports Park  03:00 PM  Trf2 A1 vs A7PFA 09B Olympique Blue Primaveravs.EST 09B Black
 415681  Cleveland HS Field  03:00 PM  Turf A4 vs A5SESC 09B Titans Blackvs.PCU 09B Black
 415666  Mt View Champions Park (MVCP)  04:30 PM  Trf1 A10 vs A2THUSC 09B Select Whitevs.LYS 09B Black 2

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 415650  Roosevelt HS  10:00 AM  TrfW A6 vs A9Saints 09B Goldvs.THUSC 09B Select Red
 415645  Buckman Field Park  10:30 AM  FotE A5 vs A8PCU 09B Blackvs.MSC 09B Hanson Aster
 415682  Les Schwab Sports Park  04:30 PM  Trf2 A1 vs A10PFA 09B Olympique Blue Primaveravs.THUSC 09B Select White

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 415668  McMinnville HS - Baker Field Turf  09:30 AM  Turf A8 vs A6MSC 09B Hanson Astervs.Saints 09B Gold
 415676  Chapman Elementary  01:00 PM  Turf A3 vs A4LYS 09B White 1vs.SESC 09B Titans Black
 415679  Chapman Elementary  02:30 PM  Turf A2 vs A7LYS 09B Black 2vs.EST 09B Black