Username: 
  Password: 

Team Schedules - BU11 Timbers Premier Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Group -- A
A1 : Corvallis SC 09B Navy
A2 : ETFC 09B Napoli Black
A3 : United PDX 09B Black East
A4 : LYS 09B Red 1
A5 : SESC 09B Titans Blue
A6 : Santos FC 09B Inter Jrs
A7 : Westside Timbers 09B Copa
A8 : OPFC LOSC 09B Elite
A9 : ADF Portland 09B
A10 : WA Timbers 09B Red 1

Bracket - Saturday, February 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413903  Harmony Sports Complex  10:30 AM  TF9A A10 vs A8WA Timbers 09B Red 1vs.OPFC LOSC 09B Elite
 413867  Lane CC  10:30 AM  Trac A2 vs A1ETFC 09B Napoli Blackvs.Corvallis SC 09B Navy
 413901  Forest Park Elem  01:30 PM  Turf A4 vs A3LYS 09B Red 1vs.United PDX 09B Black East

Bracket - Sunday, February 02, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413878  Snyder Park  08:30 AM  Turf A5 vs A3SESC 09B Titans Bluevs.United PDX 09B Black East
 413875  Forest Grove HS  10:00 AM  Turf A6 vs A9Santos FC 09B Inter Jrsvs.ADF Portland 09B

Bracket - Saturday, February 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413890  Eastside Timbers Sports Complex  10:30 AM  Tf3A A9 vs A3ADF Portland 09Bvs.United PDX 09B Black East
 413897  Hazelia Field  11:30 AM  Turf A8 vs A1OPFC LOSC 09B Elitevs.Corvallis SC 09B Navy
 413871  Lincoln Park Athletic Complex at Pacific Universit  01:00 PM  Turf A6 vs A7Santos FC 09B Inter Jrsvs.Westside Timbers 09B Copa

Bracket - Sunday, February 09, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413869  Forest Park Elem  09:00 AM  Turf A4 vs A9LYS 09B Red 1vs.ADF Portland 09B
 413885  Lane CC  11:30 AM  Trac A2 vs A8ETFC 09B Napoli Blackvs.OPFC LOSC 09B Elite
 413888  Mt View Champions Park (MVCP)  01:30 PM  Trf1 A7 vs A5Westside Timbers 09B Copavs.SESC 09B Titans Blue

Bracket - Saturday, February 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413902  Corvallis HS  10:00 AM  TrfA A1 vs A9Corvallis SC 09B Navyvs.ADF Portland 09B
 413895  Harmony Sports Complex  01:00 PM  TF9A A10 vs A4WA Timbers 09B Red 1vs.LYS 09B Red 1
 413904  Mt View Champions Park (MVCP)  01:00 PM  Trf1 A7 vs A2Westside Timbers 09B Copavs.ETFC 09B Napoli Black

Bracket - Sunday, February 16, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413883  Forest Grove HS  09:30 AM  Turf A6 vs A4Santos FC 09B Inter Jrsvs.LYS 09B Red 1
 413900  Eastside Timbers Sports Complex  01:30 PM  Tf3A A5 vs A2SESC 09B Titans Bluevs.ETFC 09B Napoli Black

Bracket - Saturday, February 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413881  Hazelia Field  10:00 AM  Turf A8 vs A9OPFC LOSC 09B Elitevs.ADF Portland 09B
 413891  Lane CC  12:00 PM  Trac A2 vs A10ETFC 09B Napoli Blackvs.WA Timbers 09B Red 1

Bracket - Sunday, February 23, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413911  Eastside Timbers Sports Complex  10:30 AM  Tf3A A5 vs A6SESC 09B Titans Bluevs.Santos FC 09B Inter Jrs
 413892  Corvallis HS  11:00 AM  TrfA A1 vs A7Corvallis SC 09B Navyvs.Westside Timbers 09B Copa
 413868  Madison HS at Marshal Campus  04:00 PM  West A3 vs A10United PDX 09B Black Eastvs.WA Timbers 09B Red 1

Bracket - Saturday, February 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413886  Eastside Timbers Sports Complex  12:00 PM  Tf3A A9 vs A10ADF Portland 09Bvs.WA Timbers 09B Red 1
 413873  Lane CC  03:00 PM  Trac A2 vs A4ETFC 09B Napoli Blackvs.LYS 09B Red 1

Bracket - Sunday, March 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413896  Madison HS at Marshal Campus  10:00 AM  East A3 vs A2United PDX 09B Black Eastvs.ETFC 09B Napoli Black
 413882  Corvallis HS  11:30 AM  TrfA A1 vs A5Corvallis SC 09B Navyvs.SESC 09B Titans Blue
 413899  Harmony Sports Complex  04:30 PM  TF9A A10 vs A6WA Timbers 09B Red 1vs.Santos FC 09B Inter Jrs

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413893  Hazelia Field  09:30 AM  Turf A8 vs A6OPFC LOSC 09B Elitevs.Santos FC 09B Inter Jrs
 413880  Mt View Champions Park (MVCP)  10:30 AM  Trf1 A7 vs A10Westside Timbers 09B Copavs.WA Timbers 09B Red 1
 413908  Eastside Timbers Sports Complex  10:30 AM  Tf3B A9 vs A2ADF Portland 09Bvs.ETFC 09B Napoli Black
 413872  Corvallis HS  11:30 AM  TrfA A1 vs A3Corvallis SC 09B Navyvs.United PDX 09B Black East

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413870  Cleveland HS Field  09:00 AM  Turf A5 vs A8SESC 09B Titans Bluevs.OPFC LOSC 09B Elite
 413910  Mt View Champions Park (MVCP)  09:00 AM  Trf1 A7 vs A4Westside Timbers 09B Copavs.LYS 09B Red 1
 413887  Forest Grove HS  11:30 AM  Turf A6 vs A1Santos FC 09B Inter Jrsvs.Corvallis SC 09B Navy

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413909  Madison HS at Marshal Campus  08:00 AM  West A3 vs A8United PDX 09B Black Eastvs.OPFC LOSC 09B Elite
 413874  Harmony Sports Complex  09:00 AM  TF9A A10 vs A5WA Timbers 09B Red 1vs.SESC 09B Titans Blue
 413898  Eastside Timbers Sports Complex  12:00 PM  Tf3B A9 vs A7ADF Portland 09Bvs.Westside Timbers 09B Copa
 413877  Forest Park Elem  01:30 PM  Turf A4 vs A1LYS 09B Red 1vs.Corvallis SC 09B Navy

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 413905  Madison HS at Marshal Campus  08:30 AM  East A3 vs A6United PDX 09B Black Eastvs.Santos FC 09B Inter Jrs
 413876  Hazelia Field  09:30 AM  Turf A8 vs A7OPFC LOSC 09B Elitevs.Westside Timbers 09B Copa
 413906  Forest Park Elem  12:00 PM  Turf A4 vs A5LYS 09B Red 1vs.SESC 09B Titans Blue