Login
Teams & Schedules
Help Center
Gaming
Tournament
Team Schedules - Boys U10 Gold
WA Timbers 09B Predators 2 -- (3014-01DB10-0008)
Winner of bracket based on total points after round robin play.
Bracket
ALL
B
Group -- B
B1
: ADF Portland 09B Ole
B2
: IFC 10B Santuario
B3
: LYS 09B Cobras
B4
: LYS 09B United Black
B5
: PCU 09B Red
B6
: RPSC 09B FC Piamonte Green
B7
: RPSC 09B River
B8
: Santos FC 09B Inter Jrs
B9
: SESC 09B Titans White
B10
: United PDX 09B Black East
B11
: United PDX 09B Black West
B12
: WA Timbers 09B Predators 2
B13
: Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, September 09, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633271
Delta Park
04:35 PM
4 SM
B5 vs B12
PCU 09B Red
vs.
WA Timbers 09B Predators 2
Bracket - Sunday, September 16, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633278
Delta Park
03:30 PM
3 SM
B7 vs B12
RPSC 09B River
vs.
WA Timbers 09B Predators 2
Bracket - Sunday, September 23, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633285
Delta Park
03:30 PM
4 SM
B9 vs B12
SESC 09B Titans White
vs.
WA Timbers 09B Predators 2
Bracket - Sunday, September 30, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633292
Delta Park
12:15 PM
4 SM
B11 vs B12
United PDX 09B Black West
vs.
WA Timbers 09B Predators 2
Bracket - Sunday, October 07, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633298
Delta Park
03:30 PM
4 SM
B12 vs B13
WA Timbers 09B Predators 2
vs.
Westside Timbers 09B Copa TS
Bracket - Sunday, October 21, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633309
Delta Park
10:05 AM
4 SM
B12 vs B4
WA Timbers 09B Predators 2
vs.
LYS 09B United Black
Bracket - Sunday, October 28, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633314
Delta Park
04:35 PM
5 SM
B12 vs B6
WA Timbers 09B Predators 2
vs.
RPSC 09B FC Piamonte Green
Bracket - Sunday, November 04, 2018
Game
Venue
Time
Field
Group
Home Team
Away Team
633324
Delta Park
01:20 PM
4 SM
B12 vs B10
WA Timbers 09B Predators 2
vs.
United PDX 09B Black East